Конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора ЦНАП Вікнянської сільської ради

Вікнянська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора ЦНАП Вікнянської сільської ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169, розпорядження сільського голови від 30 березня 2021 року №27-ОД «Про оголошення  конкурсу  на  заміщення  вакантної  посади начальника служби у справах дітей Вікнянської сільської ради» та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується

конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

Центру надання адміністративних послуг Вікнянської   сільської ради.

До конкурсу на заміщення вакантної посади допускаються особи, які вільно володіють державною мовою, мають вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, навики роботи на ПК. мають загальний стаж роботи у сфері права не менше 3 років або на посаді державного реєстратора не менше одного року, мають знання чинного законодавства України професійного спрямування, успішно прошли спецперевірку діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно в порядку здійснення контролю, визначеному КМУ (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора, перебували в трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

заява для участі в конкурсі,

• заповнена особова картка (П-2ДС з додатками),
  • дві фотокартки розміром 4х6 см,
  • копію документів про освіту,
  • копію паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про запобігання корупції”лектронна форма)
  •  копію трудової книжки.

Термін подання документів – упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: 59433, вул. Головна, 80, с.Вікно, Чернівецького району Чернівецької області, виконавчий комітет Вікнянської сільської ради

Інформація щодо порядку проведення конкурсу, переліку питань на іспит знаходиться на офіційному веб-сайті Вікнянської територіальної громади за посиланням vikno.gromada.org.ua у рубриці «Вакансії».