A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вікнянська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Сніговий полон

Дата: 17.02.2021 18:30
Кількість переглядів: 2468

      На Буковину прийшов антициклон зі снігом, сильними поривами вітру та хуртовинами. З 12 по 15  лютого внаслідок складних погодних умов склалася непроста ситуація на дорогах Вікнянської територіальної громади. Найбільш ускладнений доїзд, а в деяких напрямках і неможливий, до населених пунктів сіл Онут, Самушин і Мосорівка. Через снігові замети, що сягали інколи й до 2 метрів, ці села виявилися відрізаними від центру громади. Складність ситуації була не тільки в тому, що неможливо було завезти продукти харчування, а і в  транспортуванні та наданні лікарської допомоги хворим.   Також склалася непроста ситуація із похованням в Самушині – туди ледве дістався священик.

   Тож починаючи з п’ятниці, голова громади Іван Ковалюк  організував на ліквідацію стихійного лиха, завданого сніговими завіями, працівників комунального підприємства «Добробут Вікнянської громади».  Також відгукнулися надати допомогу Заставнівський райавтодор, фірма ШБУ-77.   

    Особливу подяку висловлюємо агрофірмі «Континентал Фармерз Груп» (на зв’язок вийшов Ян Стрільчук, який відповідає за зв’язки з громадськістю), яка надала дві одиниці спецтехніки на розчистку дороги.

    Директор Заставнівського райавтодору Кукурудзяк Роман Степанович два дні особисто контролював хід робіт. У неділю на допомогу прийшли представники Юрковецької ТГ- трактористи Михайло Воронюк та Микола Максимчук. Подяка голові ТГ Шаферу Віталію Вікторовичу за підтримку.

   Усі ці дні на дорозі були юрисконсульт Микола Манчуленко, старости Микола Ковалюк, Михайло Дубін, директор КП «Добробут Вікнянської громади» Михайло Когут, трактористи Манолій Думанський, Микола Фенюк.

   Голова громади висловлює щиру подяку всім, хто прийшов на допомогу з подолання наслідків погодних умов.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора