A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вікнянська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

З Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 14:23
Кількість переглядів: 120

Шановні працівники культури!

Щиросердно вітаю з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, який відзначається разом із Днем української писемності та мови.

Національна культура має давні коріння, її цінності неповторні. Українцям є чим пишатися, а культурне різноманіття й можливості творчого потенціалу нашої держави практично невичерпні. Вікнянська земля завжди була щедрою на таланти.  Саме Вам  випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаєморозуміння у громаді, об'єднувати мешканців сіл навколо спільних цінностей та ідеалів.

Не зважаючи на досить непростий час і виклики, що сьогодні постали перед сферою культури, всі ви своєю самовідданою працею та силою духу засвідчуєте повагу й любов до животворних джерел народного мистецтва, звеличуєте рідний край, примножуєте його творчі досягнення та духовні скарби.

Щиро вдячний працівникам будинків культури, бібліотек,  Вікнянської музичної школи, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Ваша творчість, організаторська діяльність слугують розквіту Вікнянської громади, радують глядача неперевершеними зразками народної творчості, виховують у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!

Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів. Нехай втіляться в життя всі ваші життєві плани, ідеї і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.  Зі святом!

 

З повагою Вікнянський сільський голова                       Іван КОВАЛЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора