Вітання Вікнянського сільського голови з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 12:36

Фото без описуШановні мешканці громади!

Щирі вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай новорічно-різдвяні свята – вісники оновлення, віри у диво та здійснення мрій будуть щасливими для кожного, принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, виправдають Ваші добрі надії і прагнення, обдарують щедрою долею, міцним здоров’ям, любов’ю і затишком в оселях, принесуть достаток і добробут Вашим сім’ям!

Бажаю усім, щоб 2022 рік був щедрим на плідну працю та високі професійні досягнення, став успішним для кожної громади і кожної української родини. Нехай чарівна Різдвяна казка торкнеться ніжним крилом кожного серця та сповнить Ваше життя творчими успіхами, необмеженими можливостями, мудрими рішеннями!

Хай промінь Віфлеємської зірки подарує віру в те, що разом ми подолаємо усі негаразди й виклики часу.

Нехай втілюються в життя найкращі Ваші задуми і починання, завжди зігріває людське тепло і вдячність за добрі справи, ніколи  не покидають  наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких! Нехай домівки повняться радістю і дитячим сміхом, а очі завжди світяться щастям.

Щасливих Вам новорічних та різдвяних свят!

З повагою Вікнянський сільський голова Іван Ковалюк!