Щодо змін у визначенні вартості транспортного засобу при сплаті збору при набутті права власності на легкові автомобілі

Дата: 25.05.2022 15:26

З набранням чинності Постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2022 року №589 «Про внесення зміни до пункту 13 Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій» відбулись зміни у визначенні вартості, з якої сплачується збір, зокрема, об'єктом оподаткування є вартість автомобіля, визначена відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки митних органів, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість, але не нижче митної вартості, зазначеної у митній декларації.