Профорієнтаційна робота з учнями 10 - 11 класів щодо вступу до закладів вищої освіти цивільного захисту

Дата: 03.02.2023 09:51

2 лютого 2023 року працівниками Чернівецького районного управління  ГУ ДСНС України у Чернівецькій області провели в ОЗ – «Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ст.» та Товтрівському 33CO І-ІІІ ст. з учнями 10 - 11 класів профорієнтаційну роботу щодо вступу до закладів вищої освіти цивільного захисту у 2023 році (проведено лекцію щодо популяризaцiї вищих навчальних закладів цивільного захисту та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, розповсюджено листівки серед учнів випускних класів та розміщено інформацію про проведения дня відкритих дверей на інформаційному стенді закладу).

Проведено навчання 36 чоловік, розповсюдження 36 примірники листівок щодо вступу до «Львівський державний університет безпеки життєдіяльності».

Фото без опису    Фото без опису   Фото без опису