Підсумки року

У зв’язку з продовженням подій на Сході України зростає кількість сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, погіршується їх матеріальне і морально-психологічне становище. У зв’язку з військовим конфліктом громадяни зазнали не тільки людських втрат, а і значних психологічних та суспільних деформацій.

У Вікнянській ТГ рішенням сесії Вікнянської сільської ради від 26.01.2021 року №50-2/2021 затверджено Програму підтримки учасників АТО та ООС, членів їх сімей Вікнянської ТГ на 2021-2022 роки.

Метою Комплексної програми є підвищення рівня соціального захисту учасників АТО та ООС, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час здійснення завдань в зоні проведення АТО, підтримання їх належного морально-психологічного стану, надання допомоги.

На території територіальної громади проживає 44 учасники АТО/ООС, 3 сімї, діти яких померли внаслідок військових дій на Сході України.

У рамках виконання Програми у 2021 року за рішеннями сесій Вікнянської сільської ради надано грошову допомогу 4 особам на загальну суму 24,6 тис. грн.

Реалізація Програми здійснюється за рахунок коштів сільського бюджету.

Щира вдячність вам дорогі захисники за можливість жити і працювати під мирним небом,  членам ваших сімей за розуміння, підтримку та любов.