Підсумки року

Конституція України гарантує соціальний захист і гідний рівень життя кожному громадянину України. Соціальний захист – один з суттєвих механізмів подолання бідності, підтримка соціально незахищених верств населення та надання пільг громадянам, які відповідно до чинного законодавства України мають таке право.

Незважаючи на те, що держава докладає зусиль по соціальному захисту осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги, залишається ще ряд проблем, які потребують розвязання на місцевому рівні, в тому числі і за рахунок бюджету громади. Тому рішенням Вікнянської сільської ради від 24.12.2020 року №9-2/2020 затверджено Програму соціального захисту Вікнянської ТГ на 2021 рік.

У рамках Програми, 9 особам територіальної громади, виплачено грошову допомогу на загальну суму 16,250 тис. грн.

Зичимо всім міцного здоровя, добробуту, злагоди і домашнього затишку.