Підсумки року

Фото без опису​​​​​​​Народження дитини – щастя й дар для батьків, але разом з цим і відповідальність. З появою на світ малечі на плечі батьків лягає ряд фізіологічних та юридичних обовязків: забрати дитину з пологового, дати їй імя, зареєструвати народження дитини, виховувати та утримувати її, спияти розвиткові дитини.

На території Вікнянської ТГ у 2021 році лелека завітав у 35 родин у яких народилося 21 хлопчик і 14 дівчаток.

Відповідно до Програми соціального захисту Вікнянської ТГ на 2021 рік, затвердженої рішенням Вікнянської сільської ради №9-2/2020 від 24.12.2021, матерям виплачено грошову допомогу на загальну суму 189,0 тис. грн. ( на першу дитину – 5, 0 тис. грн., на другу – 6,0 тис. грн., на третю і більше – 7, 0 тис. грн.).

Таку ж Програму на 2022 рік затверджено рішенням сесії Вікнянської сільської ради №1-8/2021 від 22.12.2021 року.

Щиро вітаємо батьків з цією радістю, народженням діток. Бажаємо щоб з першими обіймами вашим малюкам передавалися всі життєві блага. Від тата хай дістанеться здоровя, завзятість і наполегливість, а від мами – краса, хороший смак і життєрадісність.

Терпіння вам, хай ці маленькі зірочки запалюють ваші серця і наповнюють їх самими прекрасними почуттями.

Вікнянський сільський голова Іван Ковалюк

та депутатський корпус Вікнянської сільської ради