Чернівецька область, Заставнівський район

Повідомлення про оприлюднення

23 березня 2020 року

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Вікнянської сільської  ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

1. Проект рішення Вікнянської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу.

Вказаний проект регуляторного акта передбачає встановлення на території Вікнянської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на усіх платників цього податку відповідно до Податкового кодексу України.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є постійна комісія Вікнянської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. Поштова адреса: с.Вікно, вул. Головна, 80. Електронна адреса: wiknorada@ukr.net/

Проект рішення Вікнянської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на сторінці Вікнянської сільської ради на сайті gromady.cv.ua (Територіальні громади Чернівецької області).

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту рішення приймаються на поштову або електронну адресу його розробника.