Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад працівників «Центру професійного розвитку педагогів Вікнянської та Юрковецької сільських рад»

ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________

59433, с.Вікно, Заставнівський район, Чернівецька область, вул. Головна, 80   тел. ( 03737 ) 2-87-42, 2-86-43

виконавчого комітету Вікнянської сільської ради

№48-ОД                                                                                 13.10.2020 р.

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад працівників «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вікнянської

та Юрковецької сільських рад»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників,  затвердженого Постановою КМУ від 29.07.2020 року №672, на виконання пункту 5 розділу X «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

1. Провести  20.11.2020 року конкурс на заміщення вакантних посад працівників «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вікнянської та Юрковецької сільських рад».

2. Затвердити текст оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад працівників «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вікнянської та Юрковецької сільських рад» згідно з додатком №1 до даного розпорядження.

3. Оголошення про проведення конкурсу розмістити на веб-сайті Вікнянської сільської ради.

Вікнянський сільський голова                                          Іван КОВАЛЮК

Додаток №1

до розпорядження

по Вікнянській сільській раді

№48-ОД від 20.10.2020 року

Вікнянська та Юрковецька сільські ради Заставнівського району оголошують конкурс на заміщення вакантних посад працівників

«Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вікнянської та Юрковецької сільських рад»:

• психолог;
  • консультант суспільно-гуманітарного циклу;
  • консультант природничо-математичного циклу;
  • консультант з питань дошкільної та початкової шкільної освіти.

До конкурсу на заміщення вакантних посад працівників «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вікнянської та Юрковецької сільських рад».

допускаються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування (відповідно до визначених напрямів) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста), навики роботи на ПК, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 5 років, досвід впровадження педагогічних новацій та технологій у системі освіти.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

• заява для участі в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • копія документів про освіту;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами перевірки знань законодавства в галузі освіти таспівбесіди.

Термін подання документів – упродовж  30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Дата проведення конкурсу – 20 листопада 2020 року. Місце проведення: с.Вікно, вул. Головна, 80, сільська рада.

Документи приймаються за адресою: с.Вікно, вул. Головна, 80, сільська рада.