Про звернення до жителів Вікнянської ТГ у зв'язку з подіями біля українського кордону
15 лютого відбулася сесія Вікнянської сільської ради, на якій прийнято звернення до мешканців Вікнянської територіальної громади не піддаватися панічним настроям, чуткам та російській пропаганді, інформаційно-психологічним атакам стосовно подій на українсько-російському кордоні.
УКРАЇНА
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІХ сесія VIII скликання
Друге пленарне засідання
РІШЕННЯ №75-9/2022
від 15 лютого 2022 року с. Вікно
Про прийняття звернення
до мешканців Вікнянської ТГ
у зв’язку із ситуацією, що склалася
на українсько-російському кордоні
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Указу Президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», з метою об’єднання українського народу, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, у зв’язку із ситуацією, що склалася на українсько-російському кордоні, сесія сільської ради вирішила:
1. Звернутися до мешканців Вікнянської територіальної громади із закликом зберігати спокій та не сіяти паніку через ситуацію, що скоалася біля українських кордонів (текст звернення додається).
2. Текст звернення опублікувати на сайті Вікнянської ТГ та сторінці в мережі Facebok.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, охорони здоров’я, культури та соціального захисту.
Вікнянський сільський голова Іван КОВАЛЮК.
Звернення до жителів
Вікнянської територіальної громади
В Україні з 2014 року триває війна, але останнім часом на кордонах нашої держави склалася дуже непроста обстановка.
Російська Федерація постійно нагнітає безпекову ситуацію, накопичуючи війська і техніку, проводячи сухопутні й морські маневри поблизу кордонів України. Російська влада погрожує Україні та Європі, висуваючи ультиматуми й вимагаючи так званих «гарантій безпеки» для себе, при цьому абсолютно нехтуючи такими ж правами інших держав.
Українська влада і провідні світові лідери докладають максимум зусиль для того, щоби врегулювати ситуацію політико-дипломатичним шляхом. Свідчення тому – десятки перемовин на найвищому рівні, що відбулися за останні кілька тижнів.
Україна хоче миру, прагне за столом переговорів вести конструктивний діалог, проте наша держава не готова поступатися національними інтересами чи суверенітетом.
Ми, депутати та члени виконавчого комітету Вікнянської сільської ради, повністю підтримуємо зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України.
Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора.
Звертаємося до жителів нашої громади й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися інформаційно-психологічним атакам й не підігрувати агресору. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.
Вірте в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб у разі потреби захистити суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Українське військо сьогодні найбільш потужне з 2014 року, а коаліція партнерів, які надають нам підтримку, найширша з моменту проголошення незалежності.
Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінюючи свій звичний спосіб життя – це забезпечить стабільну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки, скільки потрібно.
Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога – і зовнішнього, і внутрішнього. Слава Україні!