ВІДДІЛЕННЯ СТАЦІОНАРНОГО ДОГЛЯДУ ПОСТІЙНОГО АБО ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ «ЗАТИШОК» КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВІКНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» – БЕЗПЕЧНА СТАРІСТЬ

Далеко не кожен дорослий має час та можливості, щоб приділяти достатньо уваги власним літнім батькам. А якщо врахувати, що з віком у багатьох розвиваються різноманітні захворювання фізіологічного та психологічного характеру, зрозуміло, що для комфортного життя потрібні особливі умови та постійний догляд. Наше відділення стаціонарного догляду з медичним і сестринським доглядом допомагають розв’язати цю проблему.

Ми забезпечимо вашому родичу не лише комфортні умови для життя, а й зможемо слідкувати за станом його здоров'я, надаючи своєчасну і таку важливу медичну допомогу. У відділенні стаціонарного догляду людина зрілого віку не відчуває себе тягарем і не переживає, що завдає клопоту близьким. Наші підопічні знайдуть нових друзів, отримають належну медичну допомогу, що стане приводом для оптимізму та гарного настрою.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ

У відділенні комфортно усім жителям. Територія облагороджена, але ще знадобиться внести деякі корективи, наприклад : придбати дашок над вхідними дверима на задній терасі, замінити вхідні двері, та деякі вікна, придбати альтанку для відпочинку  Відділення облаштоване спеціально для проживання літніх людей, інвалідів та лежачих хворих. Персонал всіляко підтримує сприятливу, домашню та затишну атмосферу.

Той, хто приїжджає до нас у відділення, коли родичі виїжджають та не мають можливості забезпечити потрібний догляд, часто залишається назавжди. У відділенні стаціонарного догляду – як удома, тільки доглядає за літніми наш персонал, і від цього люди похилого віку перестають відчувати себе тягарем для сім'ї.

ЯК ПРОХОДИТЬ ДЕНЬ ДЛЯ ПІДОПІЧНИХ

Розпорядок дня під час проживання у відділенні «ЗАТИШОК» дуже важливий для комфортного стану та підтримки бадьорості літніх людей. Ми прекрасно розуміємо, що переїзд у похилому віці – це досить великий стрес, тому процесу адаптації до розпорядку дня в будинках для літніх людей приділяється особлива увага.

Санітарки з медсестрами проводять щоденні заняття з маломобільними літніми людьми – роблять лікувальну гімнастику, читають та просто спілкуються на різноманітні теми. У відділенні стаціонарного догляду проводимо різноманітні розважальні заходи, кіноперегляди та тематичні вечори, можливе відвідування священнослужителів, невеличкі концертні програми школярів Вікнянської школи, концертна програма за сприяння директорів будинків культури Вікнянської громади щомісячно.

IMG-6d4104767d72dcc0d1076a6f53184e17-V.jpg

МЕДИЧНИЙ ДОГЛЯД у відділенні стаціонарного догляду «затишок»

Запорука успіху нашого відділення  багато в чому полягає в надійній, професійній, злагодженій роботі команди фахівців, які справді люблять свою справу. У нас достатньо працівників, щоб задовольнити потреби наших підопічних, а також своєчасно допомогти у будь-якій проблемі.

• Медичний догляд – до нас приїжджає мобільна бригада лікарів вузьких спеціалізацій. Вони проводять регулярні огляди постояльців. За потреби призначають лікування або коригують в залежності від стану здоров'я.
  • Сестринський догляд – медсестри можуть зробити ін'єкцію, поставити крапельницю, клізму, виміряти життєво важливі показники літнім людям, інвалідам, лежачим хворим.
  • Догляд за людьми з порушеннями психіки – такі люди гостро потребують сприятливої атмосфери, підтримки, а часто й цілодобового нагляду, забезпечити який вдома не завжди можливо. Ми вміємо заспокоювати таких пацієнтів у моменти стресів і нападів, щоб вони не завдали шкоди своєму здоров'ю.