Підсумки року

З метою забезпечення дотримання вимог за організацією безпечного та якісного харчування, запобігання виникнення харчових отруєнь в закладах освіти Вікнянської ТГ видано розпорядження від 01.11.2021 №100 «Про затвердження Плану заходів «Дітям Вікнянщини – здорове харчування на 2021-2022 роки».

Відділом освіти, молоді, спорту, охорони здоровя, культури, соціального захисту Вікнянської сільської ради проведено оцінку фактичного матеріально-технічного забезпечення закладів освіти. За підсумками оцінки виявлено, що на харчоблоках закладів освіти не достатньо матеріально-технічного забезпечення для організації здорового харчування.

Протягом листопада – грудня 2021 року закуплено:

• для  Товтрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів: пароконвектомат, шестикамфорну електричну плиту, два стелажі для сушки посуду, ванну мийну, чотири столи з полицями, електромясорубку, дві кухонні витяжки;
  •  для Дорошовецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів: чотирьохкамфорну електричну плиту, один стелаж для сушки посуду, чотири столи з полицями, електромясорубку, кухонну витяжку;
  •  для ОЗ-«Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» - блендер погружний.

Загальна сума становить 226,187 тис. грн.

Бажаємо щоб обіди у шкільних їдальнях були смачні, ситні, калорійні.

Вікнянський сільський голова  Іван КОВАЛЮК, відділ освіти, молоді, спорту, охорони здоровя, культури, соціального захисту Вікнянської сільської ради