A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вікнянська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Новини

Дата: від до Скинути

єДопомога

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога. Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії.

10:05 12.06.2022

ЯК ОФОРМИТИ СТАТУС ПОДАТКОВОГО РЕЗИДЕНТА, ДОВІДКУ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИ КНИГУ ОБЛІКУ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ БЕЗ ЗАЙВОГО КЛОПОТУ, РОЗПОВІСТЬ ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ.

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг. 

17:19 22.02.2022

Про звернення до жителів Вікнянської ТГ у зв'язку з подіями біля українського кордону

15 лютого відбулася сесія Вікнянської сільської ради, на якій прийнято звернення до мешканців Вікнянської територіальної громади не піддаватися панічним настроям, чуткам та російській пропаганді, інформаційно-психологічним атакам стосовно подій на українсько-російському кордоні.

18:04 16.02.2022

Ліквідація обласних управлінь Держпраці

12 січня 2022 р. на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реформу регіональної структури Державної служби з питань праці шляхом ліквідації обласних територіальних управлінь та утворення нових міжрегіональних органів Держпраці, юрисдикція яких буде поширюватись на територію кількох областей. Зокрема, Чернівецька область віднесена до Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці. Крім нашої області в зазначене міжрегіональне управління віднесено Івано-Франківську та Тернопільську області.

15:10 04.02.2022

Важливе про факти!!!

Вікнянська ТГ велика в очах та лідирує за кількістю різних коментарів у соцмережах! Проаналізуємо нашу роботу за рік. Кількість проектів, поданих на ДФРР - 7. Дане  число більше в порівнянні з кількістю  проектів інших громад. А от інформація щодо розподілу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам не така оптимістична, бо подекуди в колонках навпроти Вікнянської ТГ голі нулі!

10:14 04.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора