ПЕНСІЙНІ НОВИНИ

Оновлено правила подання відомостей для створення і ведення Електронних трудових книжок

У липні 2022 року набули чинності оновлені правила подання відомостей про трудову діяльність застрахованих осіб в електронній формі, затверджені постановою правління Пенсійного фонду України від 01.06.2022 №8-3 «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок».

16:59:34 02.08.2022

Вирішити всі пенсійні питання можна за місцем проживання

За виникнення потреби у вирішенні питань пенсійного забезпечення не обов'язково особисто звертатись до сервісних центрів, оскільки увесь той самий спектр послуг можна отримати неподалік свого місця проживання. Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області здійснюють прийоми громадян на віддалених робочих місцях в територіальних громадах області та завдяки наявності технічного доступу до підсистем Пенсійного фонду України надають громадянам ті ж послуги, що й працівники територіальних відділів обслуговування громадян. Ознайомитись з графіками прийому спеціалістів можна в адміністративних приміщеннях та на інформаційних вебсайтах територіальних громад.

10:31:18 29.07.2022

Шановні краяни, представники малого і середнього бізнесу, керівники установ та організацій Буковини!

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертається до буковинських підприємців та керівників установ, організацій області аби вони знаходили можливості для сплати внесків, що є запорукою наповнення бюджету, а відтак і своєчасного здійснення пенсійних та соціальних виплат в умовах воєнного стану.

15:04:46 26.07.2022

На засіданні колегії обговорили підсумки роботи пенсійної служби краю за І півріччя 2022 року

Засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області традиційно розпочали із виконання Гімну України. Учасники засідання хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх загиблих, чиє життя жорстоко обірвала війна.

14:43:06 19.07.2022

ЕЛЕКТРОННІ ДОВІДКИ З QR-КОДОМ дозволяє отримати електронну довідку 24/7

На вебпорталі є можливість замовити різні електронні довідки, підтверджені QR-кодом. Електронна довідка з QR-кодом – електронний документ, підписаний кваліфікованим електронним підписом Пенсійного фонду України.

16:29:49 14.07.2022

Сучасні буковинці обирають сучасний формат пенсійного обслуговування

Сучасні сервіси Пенсійного фонду набирають все більшої популярності серед мешканців області. Пересвідчившись у їх зручності, оперативності та доступності, буковинці призвичаюються до вирішення питань пенсійного забезпечення в електронному форматі з використанням широкого спектру сервісів вебпорталу Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua), функціонал якого постійно оновлюється.

11:23:55 24.06.2022

ЗАПРОШУЄМО ДО НАВЧАННЯ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області продовжують надавати детальні консультації та відповіді на питання слухачів під час онлайн навчання для страхувальників.

14:54:12 22.06.2022

Право не сплачувати ЄСВ під час воєнного стану не передбачає зарахування відповідних періодів роботи до страхового стажу

У зв’язку з дією воєнного стану фізичним особам-підприємцям, які провадять діяльність за спрощеною та загальною системами оподаткування, займаються незалежною професійною діяльністю, а також членам фермерських господарств надане право тимчасово, у період з 1 березня 2022 року та впродовж 12 місяців після скасування воєнного стану  не нараховувати та  не сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Такий крок застосований задля зменшення фінансового навантаження на підприємців та стимулювання їх до продовження діяльності, необхідної для країни в складних умовах війни.

10:07:49 14.06.2022