ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ

СУЧАСНІ СЕРВІСИ - ЗРУЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Наявність Електронної трудової книжки є передумовою для використання сервісу з автоматичного призначення пенсії, який позбавляє необхідності особисто відвідувати з цією метою сервісний центр.

17:54:21 12.10.2022

КОНТРОЛЬ АКТУАЛЬНОСТІ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ - ЗАПОРУКА УНИКНЕННЯ СКЛАДНОЩІВ З ФОРМУВАННЯМ ЕЛЕКТРОННОГО ЛІКАРНЯНОГО

В Реєстрі застрахованих осіб на кожну застраховану особу заведена персональна облікова картка, в якій накопичується інформація про розмір нарахованих заробітків та суми сплачених з них внесків, отримання різних соціальних виплат, тривалість набутого страхового стажу, розмір пенсії тощо. Перевірити ці дані та за потреби внести корективи має можливість кожна застрахована особа, звернувшись до будь-якого територіального відділення Пенсійного фонду України. Для цього потрібно мати при собі тільки паспорт і  довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код). Найзручніше ж це робити у режимі онлайн,  зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) за допомогою кваліфікованого електронного підпису або авторизувавшись на цьому сервісі через Інтегровану систему електронної ідентифікації GovID. Авторизацію за допомогою GovID, яка передбачає вхід на вебпортал через мобільного оператора (MobileID) або номера банківської картки (BankID), можна здійснити як на сайті порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, так і в мобільному застосунку «Пенсійний фонд».

10:15:31 15.09.2022

КОРИСТУЙТЕСЬ ЕЛЕКТРОННИМИ ПОСЛУГАМИ ВЕБПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ – ЦЕ ДОСТУПНО Й КОРИСНО ДЛЯ КОЖНОГО

Використання електронних послуг вебпорталу Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) корисне для всіх вікових категорій населення.  Пенсіонери тут можуть переглядати матеріали своїх пенсійних справ, замовляти та отримувати необхідні документи в електронному форматі, громадяни, які невдовзі досягнуть пенсійного віку – ознайомитись з переліком необхідних документів для призначення пенсії, прорахувати її орієнтовний розмір, подати заяву на автоматичне призначення, а люди, яким ще до пенсії далеко, мають змогу переглядати персональні відомості про суми заробітків, сплачених  внесків та набутого страхового стажу, контролюючи в такий спосіб формування своїх пенсійних перспектив. Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, на вебпорталі можуть ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.

15:57:46 09.09.2022

ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ В ДІЇ

Тепер і пенсійне посвідчення можна покласти на поличку, бо все — у смартфоні. Розповідаємо про новий документ.

15:53:09 07.09.2022

ДІЗНАЙТЕСЬ РОЗМІР МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ «ПЕНСІЙНОГО КАЛЬКУЛЯТОРА»

Наближаючись до пенсійного віку, кожен замислюється над тим, яку пенсію отримуватиме після виходу на заслужений відпочинок. Дізнатись орієнтовний її розмір можна самостійно, скориставшись послугою «Пенсійний калькулятор» на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, перейшовши за посиланням https://portal.pfu.gov.ua.

16:34:04 06.09.2022

АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

Щоб скористатися послугою автоматичного призначення пенсії, необхідно увійти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду (http://portal.pfu.gov.ua) за допомогою кваліфікованого електронного підпису та заповнити відповідну анкету-заяву.

13:20:55 02.09.2022

Роботодавцю на замітку

«Кабінет страхувальника» – швидкий та зручний спосіб отримання інформації та послуг на вебпорталі Пенсійного фонду України. Тут роботодавець може переглянути дані звітності щодо сплати ЄСВ, самостійно отримати електронні довідки щодо працівників, їхнього страхового стажу та розміру заробітної плати для здійснення розрахунків виплат за лікарняними листами тощо.

14:36:11 29.03.2022