ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

УРЯД ВИЗНАЧИВ МЕХАНІЗМ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТИ ЩОМІСЯЧНОЇ ГРОШОВОЇ ВИПЛАТИ ОСОБАМ, ЯКІ З 2014 РОКУ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ У ЗАХИСТІ СУВЕРЕНІТЕТУ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ

На урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 20.01.2023 № 79 “Деякі питання призначення і виплати щомісячної грошової виплати деяким категоріям громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, та членам сімей загиблих (померлих) громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною“.

16:17:55 03.02.2023

НОВІ РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ ДЛЯ ПОВЕРНЕНЬ СОЦІАЛЬНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ (В ТОМУ ЧИСЛІ ЛІКАРНЯНИХ)

Враховуючи зміну уповноваженого органу управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку, яким з 1 січня 2023 року є Пенсійний фонд України, Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє нові реквізити рахунку для повернень соціальних страхових виплат (в тому числі лікарняних):

11:24:23 03.02.2023

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПРАЦЮВАЛИ НА ТЕРИТОРІЇ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

Питання пенсійного забезпечення громадян України, які працювали або продовжують працювати на території Республіки Польща, регулюється Угодою між Україною та Республікою Польща про соціальне забезпечення, яка набрала чинності з 01.01.2014 (далі - Угода).

11:08:35 02.02.2023

ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ВИЇХАЛИ ЗА КОРДОН, ТА ТИМ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ В УКРАЇНУ

⚖Призначення і виплата пенсій громадянам України, які проживають за її межами, та громадянам інших країн, які переїхали на постійне проживання до України, здійснюються відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, інших нормативно-правових актів, а також міжнародних угод, що регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

10:56:50 30.01.2023

ЯКІ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ТА ФІНАНСУЮТЬ ОРГАНИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

У зв’язку з приєднанням Фонду соціального страхування України до Пенсійного фонду України, уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування наразі є Пенсійний Фонд України.

09:32:33 30.01.2023

ЯКІ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПЕРЕДБАЧЕНІ ДЛЯ ВДОВИ ЗАГИБЛОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ?

Вдова загиблого Захисника України має право на пільги, визначені статтею 15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціальногозахисту”, зокрема, на 50-відсоткову знижку з оплати комунальних послуг.

09:37:07 27.01.2023