ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Сучасні буковинці обирають сучасний формат пенсійного обслуговування

Сучасні сервіси Пенсійного фонду набирають все більшої популярності серед мешканців області. Пересвідчившись у їх зручності, оперативності та доступності, буковинці призвичаюються до вирішення питань пенсійного забезпечення в електронному форматі з використанням широкого спектру сервісів вебпорталу Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua), функціонал якого постійно оновлюється.

11:13:38 24.06.2022

ЗАПРОШУЄМО ДО НАВЧАННЯ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

14:52:09 22.06.2022

Право не сплачувати ЄСВ під час воєнного стану не передбачає зарахування відповідних періодів роботи до страхового стажу

У зв’язку з дією воєнного стану фізичним особам-підприємцям, які провадять діяльність за спрощеною та загальною системами оподаткування, займаються незалежною професійною діяльністю, а також членам фермерських господарств надане право тимчасово, у період з 1 березня 2022 року та впродовж 12 місяців після скасування воєнного стану  не нараховувати та  не сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Такий крок застосований задля зменшення фінансового навантаження на підприємців та стимулювання їх до продовження діяльності, необхідної для країни в складних умовах війни.

09:57:42 14.06.2022

Пенсійна служба Буковини долучилася до кампанії «Україна працює»

Головне управління Пенсійного фонду України долучилося до масштабної інформаційної кампанії Державної служби України з питань праці «Україна працює», яку також підтримує Проект Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

15:04:20 10.06.2022

Про зміни пенсійного законодавства буковинців поінформували у радіоетері

Детальні роз'яснення законодавчих змін у пенсійному законодавстві начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Людмила Троцюк надала під час передачі "Прайм-тайм" регіонального Суспільного мовника.

15:03:40 10.06.2022

В ефірі регіонального суспільного мовника буковинців закликали користуватися послугами Пенсійного фонду дистанційно

У прямому ефірі радіо "Буковина" відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення надала начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Людмила Троцюк.

15:01:07 10.06.2022

ЗАПРОШУЄМО ДО НАВЧАННЯ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області продовжують надавати детальні консультації та відповіді на питання слухачів під час онлайн навчання для страхувальників. Чергова відеозустріч на тему: «Електронний реєстр листків непрацездатності: коротко про головне» відбудеться 16 червня 2022 року о 14-00 год. з використанням відеоплатформи ZOOM.

10:55:53 08.06.2022

До бюджету Пенсійного фонду України по Чернівецькій області надійшло власних доходів на 326,9 млн грн більше, ніж торік

Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень-травень 2022 року до бюджету Фонду в області надійшло 1681,1 млн грн власних доходів, що більше ніж за відповідний період 2021 року на 326,9 млн грн (24,1%).

11:36:34 07.06.2022

Умови призначення військовим пенсіонерам надбавок на непрацездатних членів сім’ї

Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” передбачено встановлення надбавок непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім’ї. Розмір надбавки на кожного непрацездатного члена сім’ї становить 50% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

17:56:21 31.05.2022

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ПЕНСІЙНИХ ПИТАНЬ МОЖНА ЗА ДОПОМОГОЮ ДОДАТКА VIBER

Оперативно та легко отримати фахові роз’яснення питань пенсійного забезпечення можна не тільки за телефонами гарячих ліній, за допомогою Skype-зв’язку та електронного листування з пенсійною службою, а й через популярний мобільний застосунок Viber.

11:08:45 30.05.2022