Семінар-навчання за участю фахівців Головного управління ДПС у Чернівецькій області.

Вікнянська сільська рада повідомляє, що Заставнівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС в Чернівецькій області проводить 04 вересня 2023 року об 1100 годині у залі засідань (2 поверх) будинок №6 по вул. Чорновола м. Заставна семінар-навчання за участю фахівців Головного управління ДПС у Чернівецькій області.

Основним із питань семінару буде роз’яснення до змін Податкового кодексу України для платників податку з фізичних осіб, в яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, щодо нарахування мінімального податкового зобов’язання (МПЗ).

Просимо взяти участь у семінарі платників єдиного податку ІІ-ІV групи та суб’єктів господарювання, які орендують земельні частки (паї) у громадян.