Робота партнерів Центру пробації

Дата: 20.09.2022 09:54

РОБОТА ПАРТНЕРІВ ПРОБАЦІЇ

В приміщенні Чернівецького районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області 05.09.2022 року партнерами пробації, а саме завідувачкою сектором Заставнівського бюро правової допомоги Оксаною ПАВЕЛЬЧУК та провідним фахівцем із соціальної роботи КЗ «Вікнянський центр надання соціальних послуг» Марією ГУШТИК здійснено зустріч із суб’єктами пробації.

В ході бесіди із суб’єктами пробації було приділено найбільше увагу наявним проблемам клієнтів пробації з метою підвищення рівня мотивації для змін поведінки та способу їх життя.

Провідним фахівцем із соціальної роботи КЗ «Вікнянський центр надання соціальних послуг» Марією ГУШТИК із суб’єктами пробації було проведено профілактично-інформаційний захід на тему «Навчитися говорити «ні» у випадках негативного впливу соціального оточення».

Така робота партнерами пробації здійснюється в першу чергу, для підвищення мотивації у підоблікових, які перебувають на обліку органу пробації на шляху до змін.