Відкриття будинку для ВПО

Дата: 18.11.2022 12:34

Долі вимушених переселенців різні, але з однією спільною рисою: подальше життя зовсім непередбачуване і починається з абсолютно чистого аркуша.

З такого аркуша почалося життя людей, яких доля закинула у Вікнянську ТГ ще на початку повномаштабного вторгнення російського агресора на територію України.

Депутатами та головою громади - Іваном КОВАЛЮКОМ було прийнято рішення про створення комфортних умов їх проживання.

17.11.2022 року в с. Онут урочисто відкрили двері, нової оселі для мешканців, які втратили свої домівки.

Розділити радість важливої події завітали поважні гості: голова Чернівецької РВА -Дмитро КОЗАРІЙЧУК, настоятель Храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього - отець Валентин, представники французької міжнародної організації "АКТЕД", представники громадської організації "УНІЯ", заслужена журналістка України - Світлана ІСАЧЕНКО, журналісти - Ольга та Олександр ПАНЗИГИ та представники міжнародного фонду "Ніка - Регіон - Карпати".