З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2022 07:37
Кількість переглядів: 21

Шановні жителі громади, щиро вітаю Вас зі святом - Днем Гідності та Свободи! У цей знаменний і величний день з гордістю говорю про те, що українці - це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувалися з нашим суспільством на зламі 2013- 2014 років і відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та її народу. Це надзвичайно важкий період для України, коли українці демонструють свою європейськість, гідність, своє прагнення бути вільними.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети - побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава Героям!

Вікнянський сільський голова             Іван КОВАЛЮК.