Фаховий методичний тренінг на тему: «Громадське здоров’я: профілактика інфекційних та неінфекційних захворювань (отруєнь) в організованих колективах. Обізнаність персоналу щодо дотримання гігієнічних вимог з організації харчування в організованих дит

Дата: 24.01.2023 08:43
Кількість переглядів: 41

Для комунальних закладів Вікнянської територіальної громади проведено фаховий методичний тренінг на тему: «Громадське здоров’я: профілактика інфекційних та неінфекційних захворювань (отруєнь) в організованих колективах. Обізнаність персоналу щодо дотримання гігієнічних вимог з організації харчування в організованих дитячих колективах освітніх закладів!» Щиро вдячні Водянчуку Юрію за змістовне та вкрай актуальне заняття!