ПАМ'ЯТАЄМО ПОДВИГ ГЕРОЇВ КРУТ!

Дата: 29.01.2023 07:23

Багато знакових подій пережив український народ за всю історію свого існування. На жаль, ледь не кожна сторінка нашої історії омита кров'ю Героїв. Однією з таких трагічних і водночас героїчних дат є день, коли вся Україна вшановує пам'ять Героїв Крут. Герої Крут зупинили наступ військ на столицю України, що дало змогу урядові Української Народної Республіки добитися міжнародного визнання України на мирних переговорах у Бресті.
        Вшановуючи пам'ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто віддав та віддає своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої живуть у нашій пам'яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їхня слава.

З повагою Вікнянський сільський голова Іван КОВАЛЮК.