До уваги жителів села Вікно!

Дата: 14.02.2023 09:15

Виконавчий комітет Вікнянської сільської ради 23 червня 2022 року розглянув заяву директора КП "Добробут Вікнянської громади" Михайла Когута "Про погодження калькуляції вартості послуг підключення до мереж центрального водопостачання в с. Вікно за №9/5 та врахувавши розрахунок витрат, керуючись ст.28, ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", затвердив калькуляцію вартості послуг з підключення до мереж центрального водопостачання в с. Вікно:

- для юридичних осіб в розмірі - 5500,00 грн;

- для фізичних осіб в розмірі - 5000,00 грн.

До уваги жителів села Вікно!

- для юридичних осіб в розмірі - 5500,00 грн;

- для фізичних осіб в розмірі - 5000,00 грн.