З ДНЕМ ЄДНАННЯ!

Дата: 16.02.2023 09:00

Сьогодні вся Україна відзначає День Єднання. Ця історична подія передала українцям дві мудрості. Якщо не припинити боротися, рано чи пізно єдину й незалежну державу буде відновлено. Якщо не досягти справжньої єдності, незалежність буде втрачено. І от вже майже рік ми доводимо, що другу мудрість ми засвоїли на відмінно. І це лише об'єднання двох берегів. Це єдність мільйонів людей. Це єдність усіх наших земель, усіх наших регіонів, де всі один за одного.
           Я хочу від себе особисто подякувати всім жителям нашої громади за нашу єдність, в якій ми довели: ми єдиний народ, єдина держава і серед нас чужих немає. Бажаю нам усім від душі єдиного духу народу, великої сили та могутності, міцної дружби та братньої допомоги, взаємоповаги та розуміння, правильних цілей та високих прагнень, одного чистого та мирного неба нам всім!

З повагою Вікнянський сільський голова Іван КОВАЛЮК.