Ремонт доріг є важливим і актуальним питанням.
Ремонт доріг є важливим і актуальним питанням, що завжди стоїть на першому місці у плані розвитку Вікнянської територіальної громади.
Нарешті!!! В рамках співпраці з Управлінням інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА (ОВА) розпочато ямковий ремонт дороги між селами Товтри та Дорошівці починаючи від м.Заставна. Оскільки дана ділянка дороги не є комунальною власністю громади, то капітальний ремонт коштами місцевого бюджету поки провести не можливо.
Вікнянський сільський голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та жителі громади висловлюють слова вдячності Чернівецькій обласній державній адміністрації ( обласній військовій адміністрації) за співпрацю у напрямку ремонту проблемних ділянок доріг. Надіємося на подальше співробітництво та позитивне вирішення питання капітального ремонту доріг на території Вікнянської громади.