З Днем Державного прапора України

Дата: 23.08.2023 08:59

Шановна громадо! Дозвольте привітати вас з Днем Державного прапора України. Сьогодні прапор України-це, найперше, символ мужності й відваги, боротьби за свободу та незалежність нашої Батьківщини, боротьби з тисячолітнім московським ворогом. Синьо-жовті нашивки прикрашають форму наших Героїв. Під ним вони йдуть у бій, здійснюють подвиги, б'ють та палять рашистів. Синьо-жовті стяги майорять на бойових машинах, блокпостах, над бліндажами.

Національний державний синьо-жовтий прапор України є прапором нашої Перемоги. Там, де наші Герої звільняють святу українську землю, завжди майорить державний прапор.

Ворог вдерся на нашу землю, де під яскраво-блакитним небом колосяться поля золотої пшениці. Тут ворог і поляже.

Все буде Україна! Ми разом піднімаємо прапор і нашу країну! Щиро дякую всім Героям минулого та сучасності!

Слава Україні! Героям слава! Слава ЗСУ!

З повагою Вікнянський сільський голова Іван КОВАЛЮК.