Відзначення Дня Незалежності України.

Дата: 25.08.2023 11:36

24 серпня 2023 року, жителі Вікнянської територіальної громади обʼєдналися, щоб відзначити наше найбільше національне свято - День Незалежності України!

Незалежність - це не просто слово, це дороговказ, що покликаний нагадати нам про нашу спроможність долати перешкоди на шляху. Незалежність - це шлях до світлого майбутнього, прокладений через біль, жорстокість, страждання, сльози рідних. Це шлях, який вірно оберігають наші Захисники - Герої Збройних Сил України. Нехай сьогоднішня молитва єднання стане виразом вдячності, шани та поваги за незалежність всім тим, хто боровся й бореться за нашу вільну державу.

З молитвою у серці віримо у краще майбутнє нашої Батьківщини.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису