Нарада з керівниками загальної середньої та дошкільної освіти.

Дата: 30.08.2023 09:20

На виконання плану роботи відділу освіти, молоді та спорту, охорони здоров'я, культури, соціального захисту Вікнянської сільської ради відбулася нарада з керівниками загальної середньої та дошкільної освіти. Із вступним словом до керівників звернувся Вікнянський сільський голова Іван Ковалюк, який чітко окреслив на що особисто директорам звернути увагу при плануванні своєї роботи та діяльності закладів освіти.

На нараді було розглянуто ряд питань. Зокрема, тарифікація педагогічних працівників, фінансування освіти громади, організація харчування дітей у 2023/2024 навчальному році, цифровізація освіти та інші.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на питання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу у закладах освіти територіальної громади від начальника відділу освіти, молоді та спорту, охорони здоров'я, культури, соціального захисту Катерини Іщенко.