ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

ЧИ МОЖЕ ЛЮДИНА З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА, ЯКА ОДЕРЖУЄ ВІДПОВІДНУ СОЦІАЛЬНУ ДОПОМОГУ В ОРГАНАХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ТРИМУВАТИ ПЕНСІЮ ПО ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА В ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ УКРАЇНИ?

Особа з інвалідністю з дитинства, якій інвалідність встановлено у віці до 18 років та яка отримує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю", може отримувати за наявності права і пенсію у зв'язку з втратою годувальника.

16:21:10 22.06.2023

ЧИ МОЖНА СПЛАТИТИ ДОБРОВІЛЬНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ВНЕСОК, ІДЕНТИФІКУВАВШИСЬ НА ВЕБПОРТАЛІ ФОНДУ ЗА ДОПОМОГОЮ БАНКІВСЬКОЇ КАРТКИ?

Зайти в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна за допомогою системи Bank ID (скориставшись банківською карткою, як ключем).

15:44:07 22.06.2023