ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Користуйтеся електронними послугами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua

16:28:16 30.06.2023

ЕКСТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ: ЗВЕРТАТИСЬ МОЖНА ТУДИ, КУДИ ЗРУЧНО

Вирішити питання пенсійного та  соціального забезпечення можна там, де зручно: Пенсійний фонд здійснює обслуговування за принципом екстериторіальності. Якщо людина зареєстрована в одному місці, а хоче скористатись послугами Пенсійного фонду України в іншому, – не існує жодних перепон: їй можуть надати послугу в обраному сервісному центрі Фонду.

16:24:38 30.06.2023

ЗАРПЛАТА В КОНВЕРТІ - ВТРАЧЕНА ПЕНСІЯ

Шановні буковинці! Пам’ятайте, що жодна гривня заробітної плати, отримана «в конверті», не враховується при обчисленні розміру пенсійної виплати. Піклуйтесь про своє матеріальне забезпечення на старості літ змолоду, обираючи легальне працевлаштування з гідними офіційно задекларованими заробітками.

15:47:53 27.06.2023