Рятувальники Чернівецького районного управління інформують

Щодня рятувальники ДСНС ліквідовують загоряння на відкритих місцевостях. Здебільшого їх причиною є саме людський фактор: необережне поводження з вогнем чи навмисні підпали — спалювання сухої трави та сміття.

12:11 10.08.2023

ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ!!!

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив волонтер Бабій Іван Іванович, котрий передав від друзів з Німеччини спеціальний одяг для пожежників місцевої пожежної охорони Вікнянської ТГ.

12:20 20.07.2023

До уваги мешканців громади!

На численні звернення жителів громади до місцевого самоврядування ми написали листа до керівництва акціонерного товариства «Укрпошта» щодо збереження окремих поштових відділень і персоналу. На наш лист-клопотання отримали відповідь про те, що Укрпошта є приватним акціонерним товариством, не утримується за рахунок коштів державного бюджету, тому самостійно визначає доцільність закриття/відкриття відділень поштового звʼязку та чисельність працюючих.

12:24 14.07.2023