Продовжуємо підтримувати наших ЗАХИСНИКІВ на передовій!

Сьогодні відправили черговий вантаж допомоги для військових, які боронять територіальну цілісність на сході України та для людей, які продовжують жити в жахливих реаліях війни. Завдяки спільній, злагодженій праці жителів громади та активній роботі команди мужніх волонтерів, зібрана допомога вже днями буде доставлена у місце призначення.

12:27 13.07.2023

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні над Вікном плаче небо, бо саме сьогодні минає рік як у Вікнянська громаду прийшла страшна звістка про загибель щирого односельчанина Василя Герели. Рік смутку та болю, спогадів та гіркої втрати... Рік незагойної рани у серцях матері, дружини, сестер, дітей та всіх хто його знав. Ми вшановуємо світлу пам'ять Героя Василя Герели. Згадаймо захисника у щирій молитві. Нехай пам'ять про воїна живе вічно у наших серцях.

12:31 07.07.2023

Чи можна звільняти працівників передпенсійного віку у зв’язку зі скороченням штату, або чисельності працівників?

Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно – Західного міжрегіонального управління Дкржпраці роз’яснює: трудовий договір, укладений на невизначений строк, може бути розірваний роботодавцем у разі змін в організації виробництва і праці, зокрема, й скорочення чисельності або штату працівників, відповідно до пункту 1 статті 40 Кодексу законів про працю України.

16:48 29.06.2023

Вітання із великим державним святом - Днем Конституції України!

Шановні мешканці громади! Щиро вітаю вас із великим державним святом - Днем Конституції України. Бажаю, щоб Україна завжди була вільною незалежною країною. Хочу, щоб українці були свідомими. Адже бути українцем - це боротися за свободу. Бути українцем - це стояти щитом на захист демократичного світу. Бути українцем - це поважати права та дотримуватися зобов'язань. Зараз ми виконуємо найголовніший обов'язок, визначений Конституцією: ми всією нацією стали на захист рідної землі. Щиро вірю, що наступний День Конституції ми зустрінемо під мирним небом, у теплому колі рідних та друзів. Будуймо разом демократичне громадянське суспільство. Слава Україні! Героям слава!

11:29 28.06.2023

Вихованці Вікнянського ЗДО здійснили піднесення квітів до місць пам'яті героїв війни

22 червня в Україні відзначають День скорботи та вшановують пам’ять українців, які під час ІІ Світової Війни загинули на території нашої держави, сучасної російсько-української війни, борців за незалежність України, жертв нациських таборів та російських окупаційних військ.

10:53 23.06.2023