ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ СУБCИДІЇ ONLINE НА ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПФУ

Дата: 10.02.2023 13:10

Подати заяву про призначення житлової субсидії можна online – в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Для авторизації необхідно використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Алгоритм дій наступний:

1. Авторизуватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

2. В особистому кабінеті обрати розділ "Комунікації з ПФУ" й натиснути пункт "Заява на житлову субсидію чи пільгу", далі -

«Заява про призначення та надання житлової субсидії».

3. Заповнити відповідні поля онлайн-форми; натиснути кнопку «Додати файл» та прикріпити заздалегідь підготовлені скановані копії документів.

4. Натиснути кнопку «Сформувати заяву», розміщену в кінці онлайн-форми. Коли автоматизована система перевірить повноту заповнення заяви, можна накладати цифровий підпис та надсилати до Пенсійного фонду України.

Стан розгляду заяви на призначення субсидії можна відстежувати в особистому кабінеті в розділі "Мої звернення" – "Статус звернення".