ДІЗНАТИСЬ ПРО РІШЕННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ МОЖНА НА ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ

Дата: 04.07.2023 17:15

Пенсійний фонд  України реалізував можливість перегляду повідомлень про результати прийнятих рішень щодо призначення/непризначення/відмову у призначенні житлових субсидій.

Його можна переглянути в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для того, щоб ознайомитись з  інформацією про призначену житлову субсидію, достатньо здійснити кілька простих кроків.

1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua

2. Авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або Дія.Підпису, або ID.GOV.UA. Увійдіть в особистий кабінет.

3. У меню зліва оберіть рубрику “Мої повідомлення“.

4. У вікні, яке з’явиться на екрані, перейдіть у “Індивідуальні повідомлення“ та ознайомтесь з текстом повідомлення про прийняте рішення щодо житлової субсидії.