В нашій пам'яті він назавжди залишиться.

Дата: 02.08.2023 12:15

Сьогодні у с.Товтри відбувся вечір-спогад з нагоди 85-річчя від Дня народження заслуженого працівника культури Романа ВОВЧУКА.

Згадати цю творчу особистість, фундатора народного чоловічого хору зібралася чимала кількість товтрівчан.

Особливо трепетно звучали пісні у виконанні дітей Романа Пилиповича - Галини та Юрія ВОВЧУКІВ.

На високому рівні творчої майстерності виконані пісенні твори хором золотого, мудрого покоління жителів с.Товтри. Чуттєво, душевно звучали пісні у виконанні дівчинки з числа внутрішньо переміщених осіб - Анни КОДАК. Вечір-спогад - це захід, що чіткою лінією підкреслив минуле, сьогодення та майбутнє, поєднав у творчості мудрих, досвідчених та юних, занурив у спогади, вказав на шану і повагу до рідних людей, до батьків, до односельчан. Сьогодні вкотре підтвердилася мудра істина: людина живе, допоки згадують її діяння.

Від імені адміністрації Вікнянської сільської ради висловлюємо щирі слова подяки організаторам заходу! Хай у майбутньому всі заходи проходять у такій теплій, родинній атмосфері!

Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису