ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ!!!

Дата: 20.07.2023 12:20

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив волонтер Бабій Іван Іванович, котрий передав від друзів з Німеччини спеціальний одяг для пожежників місцевої пожежної охорони Вікнянської ТГ.

Від імені депутатського корпусу, голови Вікнянської сільської ради Івана Ковалюка висловлюємо Вам, шановний Іване Івановичу, щиру вдячність за цю безкорисну допомогу. Ваша допомога - це неоціненний внесок у збереження життя і здоров'я наших працівників-пожежників, а відтак і всього населення громади.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для нас всіх час, Ви даруєте не тільки матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо Вам і Вашим німецьким друзям здоров'я, добра, благополуччя і побільше тепла на життєвому шляху.