Пізнавальний урок футболу для дітей громади

Дата: 11.08.2023 15:23

Щиро вдячні гуманітарній організації ACTED за пізнавальний урок футболу для дітей громади.

Велике спасибі тренеру за його професіоналізм та ентузіазм. Він зумів створити дуже позитивну та дружню атмосферу на тренуванні. Його підхід до навчання залишив позитивні враження. Він не тільки допоміг вдосконалити техніку гри, але й надихнув дітей ще більше захоплюватися футболом.

На уроці діти мали змогу відчувати динаміку гри. Важливими частинами уроку були взаємодія та співпраця, і це додало позитивних емоцій.

Особливо дітям сподобалися різноманітні, цікаві вправи, які допомагали вдосконалювати різні аспекти гри, включаючи паси, удари, тактику.

Загалом, цей урок футболу залишив для учасників незабутні враження, підкреслив важливість командної роботи, активності та точності в грі, а також надав можливість отримати задоволення від чудово проведеного часу.

Діти зарядилися енергією та мотивацією продовжувати розвивати свої футбольні здібності.

Дякуємо Вам ACTED!

До нових зустрічей та співпраці!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису