ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

ПЕНСІЙНИЙ ВСЕОБУЧ №3

Страхові виплати потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання: про порядок призначення, перерахування та багато іншої корисної інформації читайте у свіжому випуску видання "Пенсійний всеобуч" https://drive.google.com/file/d/1hUP2xIW9hCzkP-NCgjbiGMcSXBhArdhg/view?usp=sharing

16:55:08 09.02.2023

ВИПЛАТУ СУБСИДІЙ І ПІЛЬГ МЕШКАНЦЯМ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ 2023 РОКУ ПРОФІНАНСОВАНО В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області інформує про те, що станом на 08.02.2023 фінансування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Чернівецької області за січень 2023 року здійснено у повному обсязі. На виплату житлових субсидій та пільг спрямовано 73,2 млн грн, в тому числі через АТ “Укрпошта” – 32,6 млн грн, через установи банків – 40,6 млн грн.

16:03:17 09.02.2023

ЯКЩО БУДИНОК ОДНОЧАСНО ОПАЛЮЄТЬСЯ І ТЕПЛОВОЮ, І ЕЛЕКТРИЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ, НА ЯКУ  ПОСЛУГУ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ?

Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ, та/або електрична енергія, – соціальні нормативи для опалення чи теплопостачання приміщення під час розрахунку житлової субсидії застосовуються тільки на одну комунальну послугу за вибором людини.

10:18:04 09.02.2023

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ СЕРЕДНЬОДЕННИЙ ЗАРОБІТОК У ПЕРІОД ПРИЗУПИНЕННЯ ДІЇ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ, ЗАКРИТИМИ ДО ТА ПІСЛЯ 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ

Ви запитували: ЧИ ВИКЛЮЧАЮТЬСЯ ІЗ РОЗРАХУНКОВОГО ПЕРІОДУ, ЗА ЯКИЙ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ СЕРЕДНЬОДЕННА ЗАРОБІТНА ПЛАТА ПРАЦІВНИКА ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ ЙОМУ ДОПОМОГИ З ТИМЧАСОВОЇ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ, КАЛЕНДАРНІ ДНЯ ПРИЗУПИНЕННЯ ДІЇ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ У ЗВ'ЯЗКУ З ВІЙСЬКОВОЮ АГРЕСІЄЮ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ, ЗАКРИТИМИ ДО ТА ПІСЛЯ 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ?

10:21:01 08.02.2023

ЯК ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ З БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ В ЗАЯВУ-РОЗРАХУНОК НА ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ?

В електронному кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України реалізована можливість завантажувати в автоматичному режимі дані до Додатку 1 заяви-розрахунку, що сформовані в програмному забезпеченні ведення бухгалтерського обліку.

11:56:02 07.02.2023