ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

ВИПЛАТА ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ ПЕНСІОНЕРА

У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується особам, які здійснили поховання. Розмір допомоги на поховання залежить від закону, відповідно до якого було призначено пенсію.

09:49:47 14.02.2023

ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ

Право на призначення пенсії за віком визначається залежно від набутого страхового стажу при досягненні передбаченого законом віку.

17:18:45 13.02.2023

ЯК ВИПРАВИТИ ДАНІ В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ НА ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

На кожну застраховану особу в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування створено персональну електронну облікову картку з унікальним номером, де зберігається інформація про заробіток людини, стаж тощо.

17:08:46 10.02.2023

ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ СУБCИДІЇ ONLINE НА ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПФУ

Подати заяву про призначення житлової субсидії можна online – в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Для авторизації необхідно використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП).

13:10:50 10.02.2023