ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ПРАВО НА ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Субсидія — це адресна допомога, що надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг. Призначається вона, якщо доходи мешканців домогосподарства, що проживають в житловому приміщенні, не дають змоги самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком, комунальні послуги, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

10:08:01 06.02.2023

УРЯД ВИЗНАЧИВ МЕХАНІЗМ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТИ ЩОМІСЯЧНОЇ ГРОШОВОЇ ВИПЛАТИ ОСОБАМ, ЯКІ З 2014 РОКУ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ У ЗАХИСТІ СУВЕРЕНІТЕТУ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ

На урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 20.01.2023 № 79 “Деякі питання призначення і виплати щомісячної грошової виплати деяким категоріям громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, та членам сімей загиблих (померлих) громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною“.

16:17:55 03.02.2023

ЛІКАРНЯНІ У 2023 РОЦІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

З 1 січня 2023 р. Пенсійний фонд України є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві.

16:16:13 03.02.2023

НОВІ РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ ДЛЯ ПОВЕРНЕНЬ СОЦІАЛЬНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ (В ТОМУ ЧИСЛІ ЛІКАРНЯНИХ)

Враховуючи зміну уповноваженого органу управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку, яким з 1 січня 2023 року є Пенсійний фонд України, Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє нові реквізити рахунку для повернень соціальних страхових виплат (в тому числі лікарняних):

11:24:23 03.02.2023

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ: ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (далі - громадяни), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).

15:48:02 02.02.2023