ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

УМОВИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 № 2262 – XII, які мають право на пенсійне забезпечення, пенсії відповідно до цього Закону призначаються і виплачуються після звільнення їх зі служби.

17:35:18 12.10.2022

СУЧАСНІ СЕРВІСИ - ЗРУЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Наявність Електронної трудової книжки є передумовою для використання сервісу з автоматичного призначення пенсії, який позбавляє необхідності особисто відвідувати з цією метою сервісний центр.

17:27:06 12.10.2022

ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2022 РОКУ

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє, що станом на 04.10.2022 фінансування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Чернівецької області за вересень цього року здійснено у повному обсязі.

19:20:34 05.10.2022

РОЗШИРЕНО КОЛО ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ВИПЛАТУ ПЕНСІЇ

Набрали чинності зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», що дають право на продовження виплати пенсії при укладенні контракту про проходження служби цивільного захисту.

18:00:16 23.09.2022

ЩОБ НЕ ПОВЕРТАТИ НАДМІРУ ОТРИМАНІ КОШТИ, СВОЄЧАСНО ПОДАВАЙТЕ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ АКТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ

Відновлення пенсіонером трудової діяльності, зміна місцевості проживання, статусних даних та інші обставини, які справляють вплив на розрахунок пенсійної виплати, - інформація, яку необхідно своєчасно повідомляти органам Пенсійного фонду. За її відсутності можливі нарахування і виплата зайвих коштів, які неодмінно доведеться повертати.

19:19:42 21.09.2022

ОНОВІТЬ ФОРМАТ ПЕНСІЙНОГО ПОСВІДЧЕННЯ ТА ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЙОГО ЧЕРЕЗ ДОДАТОК "ДІЯ"

Зручним нововведенням для сучасних пенсіонерів стало електронне відображення пенсійного посвідчення в додатку "ДіЯ". Такий формат позбавляє необхідності носити документ із собою й водночас мати можливість у будь-який момент за потреби ним скористатися, відкривши мобільний додаток.

19:16:30 21.09.2022

БІЛЬШІСТЬ ПЕНСІОНЕРІВ НАДАЄ ПЕРЕВАГУ БАНКІВСЬКОМУ СПОСОБУ ОТРИМАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

В непростих реаліях воєнного стану для українських пенсіонерів, особливо тих, які в пошуку порятунку вимушено залишили свої домівки, надзвичайно важливо мати можливість отримання пенсійних коштів незалежно від місця реєстрації та перебування на пенсійному обліку. Таку можливість забезпечує банківське обслуговування з виплати пенсій.

19:12:32 21.09.2022