Ліквідація обласних управлінь Держпраці

12 січня 2022 р. на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реформу регіональної структури Державної служби з питань праці шляхом ліквідації обласних територіальних управлінь та утворення нових міжрегіональних органів Держпраці, юрисдикція яких буде поширюватись на територію кількох областей. Зокрема, Чернівецька область віднесена до Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці. Крім нашої області в зазначене міжрегіональне управління віднесено Івано-Франківську та Тернопільську області.

15:10 04.02.2022

Важливе про факти!!!

Вікнянська ТГ велика в очах та лідирує за кількістю різних коментарів у соцмережах! Проаналізуємо нашу роботу за рік. Кількість проектів, поданих на ДФРР - 7. Дане  число більше в порівнянні з кількістю  проектів інших громад. А от інформація щодо розподілу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам не така оптимістична, бо подекуди в колонках навпроти Вікнянської ТГ голі нулі!

10:14 04.01.2022