єДопомога

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога. Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії.

10:05 12.06.2022

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Неймовірне свято для дітей відбулося у Вікнянській територіальній громаді першого літнього дня.

09:33 07.06.2022

.

Христос воскрес, Слава Україні! Шановні жителі Вікнянської територіальної громади, хочу повідомити, що з 23 травня 2022 року центром надання адміністративних послуг Вікнянської сільської ради відновлюється державна реєстрація прав власності на нерухоме майно (реєстрація будинків, земельних ділянок, договорів оренди), в першу чергу будуть зареєстровані документи подані до 24.02.2022 року, про готовність яких вас буде повідомлено додатково! Для консультацій звертайтеся за номером телефону:0661939597.

09:37 22.05.2022

.

Вікнянська сільська рада організовує акцію: «Кошик для внутрішньо переміщеної особи!» Хто має у сім’ї додатковий кошик прохання принести до сільської ради! Наперед вдячні за розуміння!

09:49 19.04.2022

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Страшна війна своїм чорним крилом зачепила і с. Вікно Чернівецького району. 2 березня під час виконання бойового завдання в районі Херсонської області загинув наш земляк, старший сержант Дребіт Анатолій Анатолійович.

09:57 13.03.2022

ЯК ОФОРМИТИ СТАТУС ПОДАТКОВОГО РЕЗИДЕНТА, ДОВІДКУ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИ КНИГУ ОБЛІКУ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ БЕЗ ЗАЙВОГО КЛОПОТУ, РОЗПОВІСТЬ ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ.

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.

17:19 22.02.2022

Про звернення до жителів Вікнянської ТГ у зв'язку з подіями біля українського кордону

15 лютого відбулася сесія Вікнянської сільської ради, на якій прийнято звернення до мешканців Вікнянської територіальної громади не піддаватися панічним настроям, чуткам та російській пропаганді, інформаційно-психологічним атакам стосовно подій на українсько-російському кордоні.

18:04 16.02.2022