Працівниками ДСНС проведено інструктаж щодо забезпечення пожежної безпеки

12 січня 2023 року процівниками Чернівецького району управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інформаційно роз'яснювальну роботу на території село Товтри.

11:37 13.01.2023

З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ 2023 РОКОМ!

Дорога громадо, у цьому році ми вперше опинилися у часі нових небувалих випробувань. Страшна реальність війни показала всьому світові незламний дух, героїзм, хоробрість, міцну віру українського народу та приклад того, як потрібно відвойовувати державність.

14:06 31.12.2022

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашої Вікнянської громади. Внаслідок ворожого обстрілу обірвалося життя нашого земляка, військовослужбовця Івана Бажанського, жителя села Дорошівці. Він віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця. Вічна слава і вічна пам'ять Герою!

10:26 19.12.2022

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Герої не вмирають! Вони назавжди у наших душах і серцях! Вічна пам’ять Анатолію, нехай земля буде пухом!

22:53 18.12.2022