Надання транспортних послуг КЗ "Вікнянський центр надання соціальних послуг"

Комунальний заклад «Вікнянський центр надання соціальних послуг» надає транспортні послуги жителям Вікнянської територіальної громади, згідно із попереднім замовленнями 3-4 дні у вівторок  з 900 до 1400, четвер з 900 до 1400, крім святкових та неробочих днів.

12:51 29.03.2023

ОБОВ'ЯЗОК СТРАХУВАЛЬНИКІВ - ІНФОРМУВАТИ ОРГАНИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ПРО НАСТАННЯ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ ЧИ ГОСТРОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує, що у разі настання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) роботодавець зобов’язаний упродовж однієї доби повідомити засобами комунікаційного зв'язку про це підприємствам (установам, організаціям), в т.ч. територіальним органам Пенсійного фонду України (відповідно до п. 8 "Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві", та не пізніше наступного робочого дня надати повідомлення встановленого зразка у паперовому форматі.

17:13 28.03.2023

Приймання-передачі транспортного засобу згідно з Договором пожертви від БФ «Право на захист» для КЗ «Вікнянський центр надання соціальних послуг»!

Переповнюють емоції від сьогоднішньої події - приймання-передачі транспортного засобу згідно з Договором пожертви від БФ «Право на захист» для КЗ «Вікнянський центр надання соціальних послуг»!

11:49 10.03.2023

Вивіз сміття - це чистота та порядок у громаді

Керуючись пунктами 6, 16 пункту статті 30, статтею 40 Закону України "Про місцеве самоврядування і Україні", пунктом 3 частини 3 статті 4 Закону України "Про відходи", Постановою Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2008 року ✓1070 " Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів" та наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства в Україні від 30 липня 2010 року ✓259 "Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів" виконавчий комітет Вікнянської сільської ради 18 травня 2021 року розглянув питання "Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів КП "Добробут Вікнянської ТГ" за ✓4/8 та затвердив тариф на послуги з вивозу твердих побутових відходів на одного мешканця в місяць для жителів с.Вікно: 29,60 грн. (на дорослого) та 10,30 грн. (на дитину).

12:21 20.02.2023