ПЕНСІЙНІ НОВИНИ

Пенсійна служба Буковини долучилася до кампанії «Україна працює»

Головне управління Пенсійного фонду України долучилося до масштабної інформаційної кампанії Державної служби України з питань праці «Україна працює», яку також підтримує Проект Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

15:11:28 10.06.2022

Про зміни пенсійного законодавства буковинців поінформували у радіоетері

Детальні роз'яснення законодавчих змін у пенсійному законодавстві начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Людмила Троцюк надала під час передачі "Прайм-тайм" регіонального Суспільного мовника.

15:09:58 10.06.2022

В ефірі регіонального суспільного мовника буковинців закликали користуватися послугами Пенсійного фонду дистанційно

У прямому ефірі радіо "Буковина" відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення надала начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Людмила Троцюк.

15:08:53 10.06.2022

До бюджету Пенсійного фонду України по Чернівецькій області надійшло власних доходів на 326,9 млн грн більше, ніж торік

Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень-травень 2022 року до бюджету Фонду в області надійшло 1681,1 млн грн власних доходів, що більше ніж за відповідний період 2021 року на 326,9 млн грн (24,1%).

11:53:55 07.06.2022

Умови призначення військовим пенсіонерам надбавок на непрацездатних членів сім’ї

Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” передбачено встановлення надбавок непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім’ї. Розмір надбавки на кожного непрацездатного члена сім’ї становить 50% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

18:02:29 31.05.2022

ЗАПРОШУЄМО ДО НАВЧАННЯ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області продовжують надавати детальні консультації та відповіді на питання слухачів під час онлайн навчання для страхувальників.

10:38:07 27.05.2022

Щодо змін у визначенні вартості транспортного засобу при сплаті збору при набутті права власності на легкові автомобілі

З набранням чинності Постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2022 року №589 «Про внесення зміни до пункту 13 Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій» відбулись зміни у визначенні вартості, з якої сплачується збір, зокрема, об'єктом оподаткування є вартість автомобіля, визначена відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки митних органів, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість, але не нижче митної вартості, зазначеної у митній декларації.

15:26:23 25.05.2022

Зміни у порядку доплати до мінімального страхового внеску

Гарантоване державою право на пенсійне забезпечення можуть реалізувати громадяни, які досягли пенсійного віку та мають необхідну тривалість страхового стажу. На жаль, нерідко трапляються випадки, коли з досягненням пенсійного віку людина виявляє нестачу страхового стажу, потрібного для оформлення пенсії.

15:19:36 17.05.2022

Відновлено достроковий вихід на пенсію

30.04.2022 набули чинності законодавчі зміни, що відновили право на достроковий вихід на пенсію особам, звільненим з роботи у зв’язку із реорганізацією/ліквідацією підприємства або за станом здоров’я (не більш як за півтора року до досягнення пенсійного віку).

14:40:44 17.05.2022