Працівниками ДСНС проведено інструктаж щодо забезпечення пожежної безпеки.

03 лютого 2023 року працівниками Чернівецького районного управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інформаційно роз’яснювальну роботу на території села Дорошівці.

09:55 04.02.2023

Профорієнтаційна робота з учнями 10 - 11 класів щодо вступу до закладів вищої освіти цивільного захисту

2 лютого 2023 року працівниками Чернівецького районного управління  ГУ ДСНС України у Чернівецькій області провели в ОЗ – «Вікнянський ЗЗСО І-ІІІ ст.» та Товтрівському 33CO І-ІІІ ст. з учнями 10 - 11 класів профорієнтаційну роботу щодо вступу до закладів вищої освіти цивільного захисту у 2023 році (проведено лекцію щодо популяризaцiї вищих навчальних закладів цивільного захисту та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, розповсюджено листівки серед учнів випускних класів та розміщено інформацію про проведения дня відкритих дверей на інформаційному стенді закладу).

09:51 03.02.2023

ПАМ'ЯТАЄМО ПОДВИГ ГЕРОЇВ КРУТ!

Багато знакових подій пережив український народ за всю історію свого існування. На жаль, ледь не кожна сторінка нашої історії омита кров'ю Героїв. Однією з таких трагічних і водночас героїчних дат є день, коли вся Україна вшановує пам'ять Героїв Крут. Герої Крут зупинили наступ військ на столицю України, що дало змогу урядові Української Народної Республіки добитися міжнародного визнання України на мирних переговорах у Бресті.         Вшановуючи пам'ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто віддав та віддає своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої живуть у нашій пам'яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їхня слава.

07:23 29.01.2023

Фаховий методичний тренінг на тему: «Громадське здоров’я: профілактика інфекційних та неінфекційних захворювань (отруєнь) в організованих колективах. Обізнаність персоналу щодо дотримання гігієнічних вимог з організації харчування в організованих дит

Для комунальних закладів Вікнянської територіальної громади проведено фаховий методичний тренінг на тему: «Громадське здоров’я: профілактика інфекційних та неінфекційних захворювань (отруєнь) в організованих колективах. Обізнаність персоналу щодо дотримання гігієнічних вимог з організації харчування в організованих дитячих колективах освітніх закладів!» Щиро вдячні Водянчуку Юрію за змістовне та вкрай актуальне заняття!

08:43 24.01.2023